Ing. Pavel Heberlein
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI ASX - DESIGN

DYNAMIC SHIELD

Nové Mitsubishi ASX přináší další evoluci přední masky ve tvaru "Dynamického štítu" s kompletně propracovanou přední částí vozidla. Díky novému designu, který se dá shrnout do pojmenování "Robustní a důvtipný" nyní působí nové ASX ještě nápadněji. Pojem "robustní", který charakterizuje více než 80-leté zkušenosti Mitsubishi s pohonem 4WD, tak v případě nového ASX dostává zcela novou dimenzi.

 

Nové Mitsubishi ASX přináší zcela nové provedení celé přední části karoserie včetně přední masky ve tvaru "Dynamického štítu", nové lisované díly předního i zadního nárazníku, nové Full LED světlomety vpředu i vzadu i nové barevné odstíny karoserie, ozdobné dekory či kola.


Exteriér

Dynamický štít, stále ještě ve své druhé generaci, svým komplexním pojetím opticky rozšiřuje ASX díky vyšší kapotě ve tvaru mušle, hranatější blatníkem a kombinaci výrazných horizontálních a vertikálních prvků.

Po obou stranách nového nárazníku zaujmou integrované "břity" ochranného štítu. Pevnost a odolnost zdůrazňuje hranaté provedení masky chladiče s horizontálními a vertikálními křivkami se vzhledově sladěnými otvory a spodním ochranným krytem.

K sebejistému postoji nového ASX přispívají i hranatá směrová světla a LED mlhová světla - pod LED světlomety - pevně vetknutá do samotných rohů přepracovaného nárazníku.

18" slitinová kola

Střešní anténa Shark Fin

Ukazatele směru jízdy integrované v zrcátkách

Přední LED světlomety

Zadní kombinovaná LED světla

Přední mlhové LED světlomety

Interiér

Interiér nového Mitsubishi ASX zkrášluje zapuštěný přístrojový panel inspirovaný tubusy motocyklů, měkké obložení středové části přístrojové desky, nebo důmyslně použité chromové akcenty. Celkově elegantní dojem dotváří nový tříramenný multifunkční volant s leskle černými plastovými výplněmi.

Audiosystém s barevným dotykovým displejem SDA2

Ovladače klimatizace

Výdechy ventilace v karbonovém provedení

Kožená hlavice řadicí páky manuální převodovky

Kožená hlavice řadicí páky automatické převodovky

Středová loketní opěrka vpředu

Kůží obšitý multifunkční volant

Ovládací páčky řazení pod volantem

Vyhřívání předních sedadel