Ing. Pavel Heberlein
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Space Star - design

 

Nové Mitsubishi Space Star představuje kompaktní vůz navržený s cílem oslovit všechny řidiče žijící v běžném světě. Přináší nový styl s elegantními litými koly, zatmavenými okny a lakováním všech prvků v odstínu karoserie – vypadá opravdu dobře. Je hbitý, lehký a aerodynamický: navržený tak, aby se bez problémů pohyboval po městě, kde se vměstná i do maličké mezery a hladce zajede i na to nejmenší parkovací místo.

 

Nový Space Star s dynamickým designem karoserie, elegantní přídí, výraznými boky a profilovanou zádí spojuje kultivovanost s atletickým vzhledem pro potěšení ze sebejistého cestování. Svým energickým zevnějškem láká k objevování nových obzorů a jeho agilní odezva vám bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři.


Exteriér

Space Star - exteriér

Mitsubishi Space Star je možná malý, ale zato chytrý dopravní prostředek od skutečných mistrů. Vznikl jako praktický vůz do města, který zaujme celou řadou technologií ke snížení spotřeby: vysoce účinným alternátorem, pneumatikami s nízkým valivým odporem a nejmodernější převodovkou CVT pro ty, kteří dávají přednost automatu.

Přední světlomety

Zadní LED světlomety

15" litá kola

Interiér

Space Star - interiér

Interiér Space Staru je příjemným místem k pobytu: přehledná palubní deska s kvalitním čalouněním sedadel a spoustou chromu i elegantních černých dekorů. Ale za zmínku stojí především výbava: toto je malý vůz se vším, co byste mohli potřebovat. Vybaven je digitálním rádiem s DAB a přehrávačem CD s podporou formátu MP3, čtveřici reproduktorů a ovládáním na volantu, který je navíc obšitý kůží, což platí i pro hlavici řadicí páky. K dispozici je připojení Bluetooth® se streamováním hudby, port USB, klimatizace a elektrické ovládání vnějších zpětných zrcátek a všech oken.

Ovládání na volantu

Audiosystém

Podsvícené ukazatele

Automatická převodovka

Přihrádka na straně spolujezdce

Dostatek úložných prostor

Originální příslušenství